O nas

Od 15 lat fotografia ślubna jest naszą pasją. Towarzyszymy Wam przez cały dzień starając się uchwycić wszystkie najpiękniejsze momenty. Podczas sesji fotograficznej działamy odstresowująco, dzięki czemu możecie przez chwilę zrelaksować się i świetnie się bawić. W nagrodę otrzymujecie indywidualnie zaprojektowany album z najpiękniejszymi zdjęciami z Waszego ślubu. Dzięki niemu powrócą wszystkie cudowne chwile.

 

 

JAK PRACUJEMY
Na przygotowania poświęcamy ok 2 godzin. Jest to bardzo ważny element reportażu gdyż właśnie wtedy poznajemy się i macie okazję oswoić się z aparatem fotograficznym. Robiąc zdjęcia unikamy sztampowych wystudiowanych ujęć, stawiając na naturalność i zaskoczenie. Zdjęcia wykonujemy przed wyjściem do kościoła lub USC. Nie zapominamy oczywiście o błogosławieństwie i innych ważnych wydarzeniach jakie dzieją się przed uroczystością zaślubin.

 

 

 

W kościele lub USC jesteśmy „niewidzialni”. Bardzo często Para Młoda jest tak pochłonięta ślubem, że nie zwraca uwagi na fotografa. To dobrze! Zdjęcia wtedy są najbardziej autentyczne i najlepiej oddają emocje. Przed wejściem do kościoła w kilku słowach staramy się wyjaśnić jak macie się zachowywać, na co uważać, tak aby zarówno ksiądz, goście, fotograf a czasami nawet kamerzysta mogli sobie nie przeszkadzać. Jeśli chodzi o formalności związane z wykonywaniem zdjęć w obiektach sakralnych, to posiadamy odpowiednie zezwolenia wydane przez Kurię Arcybiskupią. Przed rozpoczęciem ceremonii informujemy księdza o zamiarze fotografowania podczas uroczystości w kościele.

Nie robimy zdjęć do kotleta! 🙂 poza tym jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały czas. Zapewniamy, że każdy gość obecny na weselu będzie miał zrobione zdjęcie. Mamy wiele pomysłów aby najbardziej opornego wujka czy ciocię uchwycić w obiektywie.

Plener to najtrudniejsza ale i najbardziej wdzięczna część reportażu ślubnego. To Wy decydujecie jakie miejsce wam odpowiada to wykonania sesji. Decydujecie też czy chcecie mieć plener w dniu ślubu, czy też innego dnia. Z doświadczenia wiemy, że im więcej czasu mamy na wykonanie zdjęć tym więcej plenerów możemy zaproponować. Z pewnością wzbogaci końcowy efekt. Poza tym innego dnia nie musimy ograniczać się czasowo.